Kontakt

AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX - VYSOKOKVALITNÝ UHD VOSK

  • AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX - VYSOKOKVALITNÝ UHD VOSK

AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX - VYSOKOKVALITNÝ UHD VOSK

Výrobca:AUTOGLYM
Kód produktu:UHDWAX
Dostupnosť:Skladom
  • 74.99€

  • Bez DPH:62.49€


Počet hodnotení: 0 Napísať hodnotenie

AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX - VYSOKOKVALITNÝ UHD VOSK

Predstavujeme Vám unikátny produkt pre ozajstných fajnšmekrov. Prémiový vosk AUTOGLYM UHD Wax pre dokonalý zrkadlový lesk, ktorý narozdiel od ostatných bežných voskov výrazne oživuje lak. Vaše auto bude vyzerať ešte lepšie. UHD Wax je doteraz najpokročilejší a najúčinnejší vosk, aký bol doposiaľ vyrobený. Pri výrobe sa použili tie najkvalitnejšie prírodné a syntetické prísady spolu s vedeckým dohľadom pre dokonalejší výsledok. Vosk má vrátane silnej účinnosti aj dlhodobú výdrž (až 6 mesiacov), čo ocenia hlavne používatelia, ktorí nemajú na svojho štvorkolesového miláčika veľa času. 

Luxusný karnaubský vosk má taktiež príjemnú vôňu, jednoducho a ľahko sa rozotiera. Vosk je možné taktiež použiť aj na disky kolies, avšak treba sa uistiť, aby boli vždy dôkladne vyčistené. 

 

 
Použitie:
 
  1. Pred použitím vosku AUTOGLYM UHD Wax je nutné auto opláchnuť a vysušiť. Uistite sa, že váš lak je bez vážnych kozmetických závad.
  2. Navlhčite bielu stranu pribaleného aplikátoru a naberte malé množstvo hmoty ponorením aplikátoru do vosku. Nie je nutné naberať veľa vosku, pre dokonalý efekt stačí zatočiť s aplikátorom štvrť otáčky. Postupne vosk nanášajte jemnými kruživými pohybmi.
  3. Vosk nechajte schnúť priblížne 10 až 15 minút. Následne vosk postupne zaleštite pomocou priloženej mikrovláknovej utierky. Snažte sa ju pravidelne otáčať.
  4. Akonáhle ste lak úspešne aplikovali a zaleštili, môžete ho bezpečne zmyť použitím priloženého šampónu UHD Shampoo. Tento šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby odstránil zvyšnú špinu a nepoškodil ochrannú vrstvu ešte nefixovaného vosku. 
  5. Po ukončení voskovania umyte aplikátor vo vlažnej vode a nechajte ho uschnúť.

Vosk bude Vaše auto účinne chrániť až 6 mesiacov.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML nie je preložené!